ÖZTEMEL İnşaat & Yapı Sistemleri 2015 Haziran ayı itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimizin temel ilkesi;tecrübemizi, kalite, güvenilirlik ve prensipli çalışma sistemini korumak ve geliştirmektir. Bu güne kadar inşaat sektöründe ve özel sektörde üstlenmiş olduğumuz taahhütlerimizi, doğru ve titiz çalışma prensibimizle, kusursuzca ve övgüyle tamamladık. Taahhüt ettiğimiz tüm işleri en zor koşullarda dahi zamanında, gerektiği şekilde ve kusursuz olarak teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşamak bizim en büyük kazancımızdır. Gelecekte de bu gururu yaşamak için genç, dinamik, kaliteli, yönetim ve teknik kadromuzla, ve en önemlisi geçmişten aldığımız güçle yılmadan çalışmaktayız.
Gültekin Öztemel.
Yapı sistemlerinde ürün tedariği sağlamakta. Şu anda kendi şirketi olan Öztemel Yapı Şirketi'nin başında hedefi ve misyonu herşeyin daha iyi olması için çeşitli değişiklikler ve sektörün içinde gelişimler oluşturmak !
Kadir Öztemel.
Öztemel Yapı şirketi'nin teknoloji bölümünde çalışmakta.Web Ve Tasarım üzerine lise öğrenimini henüz tamamlamış aynı zamanda web sitesi ve tasarım işleri ile uğraşıyor...